Kredi için bir SMS yolla, ticaretin anahtarı yolda!

Doblo ve Fiorino Combi mayıs ayına özel 25.000 TL, 25 ay, %0 faizli kredi seçeneği ve uzatılmış garanti fırsatıyla! Hemen KFK boşluk TC kimlik numaranızı 3907’ye mesaj atın, kredinizi anında alın!

Koşullar ve Örnek Kredi Tablosu

Tabloda yer alan bilgiler 2017 model 0 km FIAT Doblo ve Fiorino Combi araçlar için geçerlidir olup yalnızca Uzatılmış Garanti ürünü alınması durumunda geçerlidir. Uzatılmış Garanti ürünü tercih edilmemesi durumunda ticari kullandırımlı kredi kampanyası 24.000 TL 20 ay %0 faiz olarak geçerlidir. Tablodaki taksit tutarları ticari kullandırıma örnektir. Tablodaki maliyet oranlarına, tüm yasal vergi/fonlar ve  ticari kullandırımlı kredilerde 690 TL olan kredi tahsis ücreti dahildir. Tahsis ücreti kredi tutarına dahil değildir. Hususi kullandırımlı krediler için yetkili FIAT bayisi ile görüşebilirsiniz. FIAT ve Koç Fiat Kredi önceden haber vermeksizin kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Detaylı bilgi www.kocfiatkredi.com.tr’dedir.

25bin 25ay %0 faiz ticari amaçlı kullandırımlarında geçerli olup aylık maliyet %0.22yıllık maliyet %2.67; hususi kullandırımda 23bin 23ay %0 için aylık maliyet %0.04; yıllık maliyet %0.53’tür. Tacirlerde bir defaya mahsus ve peşin olmak üzere yasal vergiler dahil 690 TL, hususi kullandırımlı kredilerde bir defaya mahsus ve peşin olmak üzere, istihbarat ücreti olarak kredi tutarının %0,5’i (115 TL) + BSMV (Kredi Tahsis Ücretinin %5’i; 5.75 TL) alınır. Kredi ön başvurunuzun ve bilgilerinizin sorgulamaları ve değerlendirmesi SMS’i göndereceğiniz Koç Fiat Kredi tarafından yapılacaktır. Kredi değerlendirme sonucu ve koşulları Koç Fiat Kredi’nin nihai onayı ile geçerlilik kazanır. Sırf SMS’i göndermeniz sizin için, Fiat ve Koç Fiat Kredi için sorumluluk doğurmayacaktır. Fiat ve Koç Fiat Kredi’nin önceden haber vermeksizin kampanya koşullarını değiştirme hakkı saklıdır. Kampanya 05-31 Mayıs 2017 tarihleri arasında geçerlidir.

KAMPANYA HAKKINDA BİLGİ ALMAK İÇİN FORMUMUZU DOLDURUN

VERİ GİZLİLİĞİ

Tofaş’a verdiğiniz tüm kişisel verileriniz yapmış olduğunuz işlemlerle ilgili bilgileriniz, Tofaş’ın size fayda sunabilmesi, ticari elektronik ileti gönderilebilmesi, size özel kampanyalar tasarlanabilmesi, anket veya telesatış uygulamaları, araştırma, planlama, veri işleme, istatistiki analizler gibi amaçların gerçekleştirilebilmesi için Tofaş tarafından işlenecektir. Sağlanacak faydalar, elektronik ticari ileti ve bilgilendirmeler için kişisel verileriniz kullanılarak telefon, kısa mesaj, sms, mms, video, e-posta, mektup gibi kanallardan Tofaş tarafından size sunulacaktır. Tüm kişisel verileriniz ve Tofaş, Tofaş bayi, yetkili satıcı, servislerinde yapmış olduğunuz işlemlerle ilgili bilgileriniz yukarıda belirtilen amaçlar doğrultusunda; Tofaş, internet ortamında dijital pazarlama yapılmasını sağlayan her türlü uygulamaya ve platforma, pazar araştırma firmalarına, analitik veri işleme hizmetleri veren firmalara, bu firmaların şube, acente ve franchise’larına, ayrıca bu şirketlerin altyapı sağlayıcılarına ve hizmet aldığı diğer şirketlere (gönderi şirketi, çağrı merkezi, danışmanlar gibi) aktarılabilecek ve bu kişilerce yukarıda belirtilen amaçların gerçekleştirilmesi için işlenebilecektir. Kişisel verileriniz farklı platformlar arasında da aktarılabilecek ve bu platformlarda yer alan kişisel verileriniz birleştirilerek işlenebilecektir.

Platformlar kapsamında hangi verilerinizin bulunduğunu öğrenme, yanlış olan verilerinizin düzeltilmesini ve sizinle iletişime geçilmesine engel olunmasını talep etme hakkınız bulunmaktadır. Bu taleplerinizi ücretsiz ve kolaylıkla ulaşabileceğiniz www.fiat.com.tr'den iletebilirsiniz.

Zaman zaman, web-sitemize güncellenmiş versiyonlar yükleyerek iş bu metin değiştirilebilir. Değiştirilen herhangi bir metin için tarafınıza bildirimde bulunulmayacaktır. Bu değişikliklerden haberdar olmak için web-sitelerimizi sık sık ziyaret etmenizi öneririz.